Cautare avansata

Login utilizator

Reamintire parola

Produse

CARIERE

Feedback

ABONEAZA-TE LA NEWSLETTER

Client service

CANDIDATUL IDEAL:

“Pentru o personalizare durabila pe suport textil, va sugeram transferul de serigrafie! Iar pelerinele alese de dumneavoastra nu se preteaza pentru personalizare datorita stratului peliculizat.”

Daca nu ai avut nici o grimasa cand ai citit fragmentul de mai sus, daca termenii folositi acolo iti sunt familiari si ai cel putin 3 ani de experienta in domeniu, te asteptam la o discutie interesanta despre viitorul carierei tale!

RESPONSABILITATI:

Atragerea de noi clienti (new business):

- identificare potentialilor clienti;

- contactarea telefonica a potentialilor clienti;

- deplasarea la intalniri cu caracter de new business;

- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor agentiei;

- semnarea de contracte

- realizarea targetului de vanzari;

Client service:

- consultanta de specialitate pentru clientii si potentialii clienti ai agentiei;

- intocmirea actelor necesare demararii comenzilor;

- urmarirea derularii comenzilor;

- informarea clientului cu privire la derularea comenzilor, pe toata durata contractului;

* Formate acceptate: PDF, DOC, DOCX, JPG
* Introduceti in campul de mai sus, codul afisat in dreapta sa.
Literele majuscule si minuscule nu conteaza!
Aplica acum!